Telefon
WhatsApp
Kirpi Çatı Kaplama

Çatı kaplamada kullanılan hasır dekorasyon teknikleri arasında sağlamlığını en az 50 yıl koruyabilen en uzun ömürlü sistem kirpi çatı kaplama sistemidir.

 

Kamış Kirpi Çatı, sağlıklı ve şık hasır çatı kaplama sistemleri için sadece yüksek kaliteli ham madde ile çalışmaktadır.

Hasır dekorasyon çatı kaplama işinde, kurucu ana firma olarak 50 yılı aşkın tecrübemiz ile sektörümüze her anlamda ilham veriyoruz.

 

Hasır çatı kaplama için ham madde uzunluğu ve yoğunluğu çatı konstrüksiyonu için uygun seçilmediği sürece elde edeceğiniz çatı tasarımı ve alacağınız verim tam bir hayal kırıklığı olacaktır.

 

Kirpi örgü tekniği sektörümüzdeki diğer hasır üreticileri tarafından en az özümsenebilmiş tekniktir. Uygulanması titizlik ve deneyim gerektirir.

 

Bambu saz kamış malzemesi esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle her tür çatı modeline uyum sağlayabilir. Her tür konstrüksiyon biçiminizde uygulayabilirsiniz.

 

Sert, çelik çubuklarla örülmüş ve telli, su geçirmez hasır çatı kaplama tekniğine sahibiz. Kirpi çatılar her rüzgara mükemmel şekilde dayanabilir.

 

15-20 yıl, iyi malzemelerden üretilen hasır çatı modelleri için bir garantidir.

 

Hasır dekorasyon uygulamaları için deneyimli, yüksek nitelikli uzmanlara, zanaatlarının ustalarına ihtiyaç vardır. Profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olmak, sağlıklı üretilmiş hasır çatı kaplamanın anahtarıdır.

 

Kasır kirpi çatı kaplamayı ateş ile tutuşturmak aynı kalınlıktaki bir kütüğü tutuşturmak kadar zordur. Birbirine sıkı biçimde sabitlenen saz kamış malzemesi odunsu bir yapıya sahip olur.

 

Bambu ev yapımında da kullanılan kirpi çatı kaplama tekniği tamamen doğaldır. Sağlığa zarar verecek ya da aşırı sıcağı hapsedecek hiç bir kimyasal madde bulundurmaz.

 

Bir hasır dekorasyon tekniği olarak kirpi çatı sistemi, ses ve su yalıtımına sahiptir.

 

Hasır dekorasyon teknikleri tüm yazlık işletmelerde turist müşteriler başta olmak üzere misafir yoğunluğunu artırmaktadır.

 

Günümüzde tüm turizm işletmeleri birbirine benzer çatı kaplama tasarımı kullanarak benzeşmeye yüz tutmuştur. Firmamız ve işletmeniz el ele vererek benzersiz tasarımlar oluşturup eşsiz mekan ve plaj tasarımınızı hayata geçirebiliriz

 

Hasır kamış kirpi çatı, uygulanan bir çok belde ve işletmeden her zaman olumlu geri dönüşler almıştır.

 

Eğer istediğiniz etrafınızdaki tüm tasarımlardan farklı bir seçimse hasır bambu dekorasyon teknikleri sizin için olmazsa olmazdır.

 

Hasır çatı kaplama, farklı hava koşullarında sabit bir sıcaklık rejimi oluşturur. Böylelikle yapı yazın serin kışın ılık bir deneyim sunar.

 

Doğal çatı kaplama, hem fiyat hem de kalite açısından tüm modern çatı kaplama türlerine gerçekten layık bir rakiptir.

 

Hasır çatı kaplama tamamen el işidir. Hasır dekorasyon teknikleriyle üretilen çatıların döşenmesinden uzmanlarınızı eğitmeye ve beldenize çatı kaplama malzemesi sağlamaya kadar size eksiksiz bir çatı kaplama hizmeti sunuyoruz.

 

Hasır kamış çatı kaplamanın izolasyon görevini düzgün biçimde gerçekleştirebilmesi için uygulanan hasır kamış tabakasının kalınlığı en az 20cm olmalıdır.

 

Orman evi ve bambu evi gibi doğal yapılar için hasır dekorasyon ürünleri olmazsa olmazdır.

 

Şehirden uzak bir hayat ve huzur için tasarlanan doğal evler tercih edilen önemli dinlenme alanlarıdır. Doğa ile iç içe bir deneyimi hasır dekorasyon çatı kaplama teknikleriyle tamamlayabilirsiniz.

 

Hasır çatı kaplama, ham madde temininin ülkemizden elde edilmesi nedeniyle uygun fiyatlara mal olmaktadır.

 

Çatı kaplama fiyatları çatını modelinizde kullanılması gereken malzeme yoğunluğuna ve kaplanacak alan ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.

 

Çatı modelleriniz için hasır dekorasyon çatı kaplama sistemlerini kullanın

 

Turizm işletmeleri, otel, kır bahçesi, restoran, cafe ve bar gibi bir çok belde için hasır dekorasyon çatı kaplama sistemlerini sürekli geliştiriyoruz. Bu yöntem müşteri yoğunluğunuzu görülür derecede artıracaktır.

 

Hasır kirpi çatı, ek su, ses ve ısı yalıtımına ihtiyaç duymaz, bu da çatı kaplamasının montajını ve kurulumunu büyük ölçüde basitleştirir.

 

Beldenizde kullanılan hasır dekorasyon kirpi çatılar misafirlerinizin ilgi dolu bakışlarını toplar. Çatı kaplama sisteminizi kamış kirpi çatıdan yana kullanın.

 

Hasır çatı kaplama, birçok neslin deneyimine dayanan eski bir teknolojidir. İlkel bir çatı kaplama malzemesi seçimiymiş gibi görünse de saz çatı, modern çatı sistemlerinin bir çoğundan daha dayanıklı, daha kullanışlı ve elit bir kaplama olarak kabul edilir.

 

Saz kamış malzemesi çatıya dışarıdan görünmeyecek biçimde ahşaplar, demir çubuklar ve kalın galvaniz teller ile sabitlenir. Bu çatının ömrünü büyük ölçüde artıran modern bir tekniktir. Bu modern teknik bir çok hasır üreticisi tarafından keşfedilmemiştir ve ilkel örgü teknikleri kullanılmaya devam edilmektedir.

 

Çeşitli bambu kamelya modellerine sahipsiniz ve şıklığınızı tamamlamak istiyorsanız, saz kamış kirpi çatı tekniğini kullanarak hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Kirpi çatı örgü tekniğini ülkemize taşımaktan gurur duyuyoruz. İsteğimiz yurt dışında hasır çatıya duyulan aşırı ilginin ülkemizde de artışını görmek.

 

Kubbe çatı modeli dahil bir çok çatı modeline uygulanabilirliğiyle saz kamış hasır dekorasyon tekniği farklı tasarımlara açıktır.

 

Eğer bir hasır çatı kaplamaya sahipseniz çatı bakımınız için uzun mesailer harcamanıza gerek yoktur. Saz kamışı odunsu yapısı sebebiyle kir ve toz tutmaz.

 

Bir hasır bambu ev tasarımı beldenizin görünümünü tamamen değiştirebilir.

 

Doğru hasır çatı yapımı için doğru hasır dekorasyon ekibi gerektiğini biliyoruz. Üretim ekibimiz işinde uzun yıllar tecrübe kazanmış uzmanlardan oluşmaktadır.

 

Saz kamışı suda yetişir ve ıslanmaktan hiç bir biçimde kötü etkilenmez.

 

Hasır kirpi çatının gölgesi koyudur ve güneş ısısını çatı altına geçirmez. Kirpi çatı uygulanan alanda beklenenden çok daha fazla hissedilir biçimde serinlik sağlar.

 

Hasır çatı sürtünme ve darbelere karşı esnek sert yapısıyla oldukça dayanıklıdır.

 

Hasır dekorasyon, modern tasarımlarınızın estetik görünümüne uyum sağlayarak şıklığı tamamlar.

 

Kamış çevre dostu doğal bir ham maddedir. Alerjiye neden olmadığından ve zararlı maddeler içermediğinden kullanımı zararsızdır.

 

Sazlıklar ısı veya dondan, sağanaktan veya kardan korkmazlar. Bu özellikleri saz hasır çatının yalıtım olarak kullanılmasına izin verir.

 

Hasır kamış çatılı bir oda yazın serin, kışın sıcak kalacaktır. Hasır çatı kaplama kavurucu güneşten ısınmaz ve dışarıya ısı yaymaz. Ayrıca tavan arası her zaman kuru kalacaktır, özel havalandırma deliklerine gerek yoktur.

 

Hasır çatı kaplamada en önemlisi, yüksek kaliteli ham madde kullanımı ve hasır dekorasyon üretim ekibinin profesyonel becerisidir.

 

Hasır çatı kaplama fiyatları işçiliğe göre değişebilmektedir. Basit eğimli düz bir çatı, birden fazla baca göğsü, çatı penceresi ve düzensiz özellikleri olan bambu evden çok daha ucuza mal olacaktır.

 

Hasır bambu çatılar güzel ve çarpıcıdırlar, uygulandığı mülke karakter katarlar.

 

Çatınızın açısı ne kadar dikse, saz kamışı suyun akmasına o kadar kolay izin verir ve bu da hasır çatı ömrünü uzatır.

 

Modaya uygun doğal ve uzun ömürlü bir ürün bulmak hayli zordur. Hasır dekorasyon tasarımlarımızı sürekli yenileyerek artırıyoruz.

 

Kirpi çatı modelleri bir çok beldede uygulayarak kazandığımız tecrübeleri kullanarak çatı kaplama sistemlerimizi sürekli geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Bir hasır dekorasyon ürünü olarak kirpi çatılar uygulanan bir evin değerini artırabilirler.

 

Saz kamışının gövde esnekliği sayesinde, modern bir mimari tarz yaratmak için sınırsız sayıda kamış çatı kaplama tasarımı seçeneği vardır.