Telefon
WhatsApp
Saz Şemsiye

Özellikle plajların vazgeçilmezi olan  görüntüleri ile insanlara tropik bir hava yaşatıyor. İnsanları güneşten koruyan ancak plajların da görüntüsünü yapaylaştırmayan bu güzel  daha çok tropik ülkelerin uçsuz bucaksız sahillerinde kullanılıyor. Ancak son yıllarda ülkemizin plajlarında sıkça kullanılmaya başlandı. Çeşitli boyutlarda üretilen bu şemsiyeler plajlarda kullanılabildiği gibi evlerin bahçeleri içinde hazırlanabilmektedir. Sadece plajlarda güneşten korunmak için hazırlanmayan hasır şemsiyeler tatil beldelerinde küçük salaş kafelerin tavanlarını kaplamak içinde kullanılıyor.

 

 Saz Şemsiye

 

             yoğun hasırdan üretildiği için altına sıcağı geçirmediği gibi sizlere de serin bir ortam sağlıyor. Hem güzel görüntüsü hem de son derece doğal havası farklı bir ortamda hissetmenizi sağlıyor. Plaj düğünü yapmak isteyen çiftler için Doğal şemsiyelerden oluşturulacak nikâh platformu ortama hem doğal bir görüntü verecek hem de en unutulmaz gününüzde sizin tasarladığınız bir değişik bir ortam olacak.

 

            Farklı tasarımlarda kullanılan doğal şemsiyeler son yıllarda açılan restoranlarda ve kafelerde sıkça kullanılmaya başladı. Yuvarlak şekillerin yanında kare ya da dikdörtgen olarak da üretilebilen bu şemsiyeler farklı ambiyanslar yaratmak konusunda son derece başarılı. Üstelik tasarımcıların son yıllarda keşfettiği doğal görünümleri de sıkça tercih edilmesinin sebepleri arasında. Güneşi kesinlikle altına yansıtmayan bu şemsiyeler ilk olarak plajlarda kullanılırken son yıllarda birçok ortama da girdi.

 

 Bahçelerinize Doğal Şemsiyelerden Oturma Alanları Yapın

 

             Sadece plajlarda kullanılmak zorunda değiller. Büyük bir bahçeniz varsa hele de bahçenizde yüzme havuzunuz varsa şezlongların yanlarına koyacağınız doğal şemsiyeler evinize çok yıldızlı otel havası verecektir. Evinize gelen davetlilerinizde bu şık görüntü karşısında oldukça eğlenceli zaman geçirecek ve sizin ne kadar zevkli bir ev sahibi olduğunuzu düşünecekler. Eğer bir havuzunuz yoksa da sorun değil. Dikdörtgen formlarda hazırlattıracağınız kamelya türü büyük bir doğal şemsiye ile tropik ülkelere özgü bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

 

            Buna ek olarak etrafınıza ekeceğiniz iri yapraklı bitkiler de ortama katacağınız havayı destekleyecektir. Üstelik fiyat olarak da sizlere birçok dekorasyon ürününe nazaran çok fazla masraf çıkarmayacaktır. Diğer dekorasyon ürünlerine göre daha hesaplı fiyatları bulunmaktadır.